fbpx

Informacje – zwrot za karnety

Karnetowicze Śląska Wrocław na trzy sposoby mogą otrzymać rekompensatę za mecze z Rakowem i ŁKS-em, rozegrane wiosną bez udziału publiczności.

Spotkania z Rakowem Częstochowa (27 kolejka, 29.05.2020) i ŁKS-em (30. kolejka, 14.06.2020), podobnie jak wszystkie mecze kolejek 27-30 w całej PKO Ekstraklasie, zostały rozegrane bez udziału kibiców ze względu na zagrożenie epidemiczne. Posiadacze karnetów, którzy z tego względu nie mogli uczestniczyć w ww meczach, mogą otrzymać rekompensatę. Do wyboru mają trzy rodzaje zwrotu: 

Zwrot gotówki z karnetu 

– wysokość zwrotu gotówki lub rabatu to w przypadku karnetów całosezonowych 2/19 wartości karnetu, w przypadku karnetów wiosennych 2/9 ich wartości 

–  zwroty można uzyskać po zgłoszeniu się na mailowo na adres kasy@slaskwroclaw.pl, w treści podając dane osoby, na którą wystawiony był karnet (imię, nazwisko, numer PESEL) oraz numeru konta do przelewu

Voucher na mecze przyszłego sezonu 

– voucher można otrzymać wysyłając maila na adres kasy@slaskwroclaw.pl, w treści podając dane osoby, na którą wystawiony był karnet (imię, nazwisko, numer PESEL) 

Rabat przy zakupie karnetu na przyszły sezon 

–  rabat stanowi równowartość kwoty z punktu 1 

– dostępny tylko przy zakupie karnetu w kasach klubu przy ul. Oporowskiej Dokładny termin startu sprzedaży karnetów na nowy sezon podamy w osobnym komunikacie.