fbpx

Informacje w sprawie zwrotu biletów na mecz z Lechem Poznań

W związku z zamknięciem przez wojewodę Stadionu Wrocław na sobotni mecz z Lechem Poznań, Śląsk opublikował informację nt. zwrotu biletów oraz rekompensaty dla karnetowiczów, którzy nie będą mogli wziąć udziału w spotkaniu 19. kolejki PKO Ekstraklasy.

BILETY

Jeśli zakupiłeś bilet na spotkanie z Lechem Poznań:

  • możesz zwrócić go w kasach przy ul. Oporowskiej 62 (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, w soboty 10-15) i otrzymać voucher na jeden domowy mecz, ważny do końca sezonu 2019/20 (voucher trzeba wymienić na bilet przynajmniej dzień przed datą spotkania)
  • możesz zwrócić bilet w kasach przy ul. Oporowskiej 62 i otrzymać zwrot pieniędzy w wysokości ceny biletu
  • możesz wysłać swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer konta) na adres mailowy kasy@slaskwroclaw.pl i otrzymać zwrot kosztów biletu przelewem na podany numer konta lub voucher na jeden domowy mecz, ważny do końca sezonu 2019/20 (voucher trzeba wymienić na bilet przynajmniej dzień przed datą spotkania)

KARNETY

Jeśli posiadasz karnet całosezonowy na mecze Śląska Wrocław:

  • możesz udać się do kas przy ul. Oporowskiej 62 (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, w soboty 10-15) i otrzymać rekompensatę finansową w wysokości 1/18 ceny Twojego karnetu lub voucher na jeden domowy mecz (może z niego skorzystać dowolna osoba), ważny do końca sezonu 2019/20 (voucher trzeba wymienić na bilet przynajmniej dzień przed datą spotkania)
  • możesz wysłać swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer konta) na adres mailowy kasy@slaskwroclaw.pl i otrzymać zwrot 1/18 ceny Twojego karnetu przelewem na podany numer konta lub voucher na jeden domowy mecz (może z niego skorzystać dowolna osoba), ważny do końca sezonu 2019/20 (voucher trzeba wymienić na bilet przynajmniej dzień przed datą spotkania)

Jeśli posiadasz karnet na rundę jesienną:

  • obowiązują powyższe instrukcje, zwracana jest jednak 1/10 ceny zakupionego karnetu

VOUCHERY

Jeśli posiadasz voucher na mecz z Lechem Poznań (płatny):

  • data ważności voucheru zostaje przedłużona do 10 lutego 2020 r.

UWAGA! Kasy biletowe przy Oporowskiej 62 czynne będą do 20 grudnia (włącznie), a następnie po przerwie świątecznej od 13 stycznia. Zachęcamy, by odwiedzić je jak najwcześniej.