fbpx

Informacje dla posiadaczy karnetów na sezon 2020 w PGE Ekstralidze

W związku z pandemią koronawirusa COVID-19 rozgrywki PGE Ekstraligi rozpoczną się bez Waszego udziału. I choć mocno wierzymy, że wkrótce pojawi się przynajmniej dla części z Was możliwość powrotu na stadion, dziś musimy podjąć trudną decyzję unieważnienia zakupionych przez Was karnetów na sezon 2020. Poniżej przedstawiamy 4 propozycje dalszego postępowania w tej sprawie.

PROPOZYCJA 1 „Najwierniejsi 2020”- Rezygnacja ze zwrotu pieniędzy za zakupiony karnet

Kibic, który zrezygnuje ze zwrotu pieniędzy za karnet na sezon 2020 otrzyma:
1. Unikatowy Certyfikat kibica „Najwierniejsi 2020”.
2. Limitowaną koszulkę kevlarową przeznaczoną wyłącznie dla Grupy „Najwierniejsi 2020” (w przypadku karnetów Normalnych i Ulgowych) lub dużą figurkę żużlowca w okolicznościowym kevlarze Grupy „Najwierniejsi 2020” (w przypadku karnetów Junior).
3. Bezwzględne pierwszeństwo w zakupie biletów na mecze PGE Ekstraligi w sezonie 2020, które będą mogły odbyć się z udziałem publiczności.
4. Bezwzględne pierwszeństwo w zakupie karnetów i biletów na wszystkie imprezy organizowane przez WTS Sparta w sezonie 2021 (Play-Off, Speedway Grand Prix).

Wizualizacja pamiątkowej koszulki:

PROPOZYCJA 2 – Wymiana karnetu na voucher

Kibicom wybierającym tę opcję proponujemy:
1. Wymianę karnetu na voucher o wartości karnetu do wykorzystania na zakupy w sklepie internetowym na www.wts.pl.
2. Możliwość zakupu biletów na mecze PGE Ekstraligi w sezonie 2020, które będą mogły odbyć się z udziałem publiczności przed uruchomieniem ogólnodostępnej sprzedaży, lecz po zakończeniu przedsprzedaży dla kibiców wybierających PROPOZYCJĘ 1.
3. Możliwość zakupu karnetów i biletów na wszystkie imprezy organizowane przez WTS Sparta w sezonie 2021 (Play-Off, Speedway Grand Prix) przed uruchomieniem ogólnodostępnej sprzedaży, lecz po zakończeniu przedsprzedaży dla kibiców wybierających PROPOZYCJĘ 1.
 
PROPOZYCJA 3 – Przepisanie karnetu na sezon 2021

Kibicom wybierającym tę opcję proponujemy:
1. Przepisanie karnetu na sezon 2021 z zachowaniem cen z 2020 roku. Wyjątek stanowią osoby, które utracą przywilej zakupu karnetu ulgowego lub junior. W takiej sytuacji będą one musiały dopłacić różnicę wynikającą z utraty ulgi.
2. Możliwość zakupu biletów na mecze PGE Ekstraligi w sezonie 2020, które będą mogły odbyć się z udziałem publiczności przed uruchomieniem ogólnodostępnej sprzedaży, lecz po zakończeniu przedsprzedaży dla kibiców wybierających PROPOZYCJĘ 1.
3. Możliwość zakupu biletów na wszystkie imprezy organizowane przez WTS Sparta w sezonie 2021 (Play-Off, Speedway Grand Prix) przed uruchomieniem ogólnodostępnej sprzedaży, lecz po zakończeniu przedsprzedaży dla kibiców wybierających PROPOZYCJĘ 1.

PROPOZYCJA 4 – Zwrot pieniędzy za karnet z sezonu 2020

Zwrot następować będzie zgodnie z Art. 15zp.1. Ustawy z dnia 31.03.2020, czyli w terminie do 180 dni od dnia skutecznego rozwiązania umowy. W przypadku zakupu karnetów w punktach stacjonarnych zwrot pieniędzy będzie następował w kasie. O terminie otwarcia kas będziemy informować na stronie www.wts.pl.

JAK WYBRAĆ JEDNĄ Z OPCJI?

Wszelkie dyspozycje co do wybranego przez Was rozwiązania prosimy złożyć do dnia 11 czerwca 2020 roku tutaj: https://wts.pl/karnety-2020/. Po kliknięciu w ten link przekierowani zostaniecie na stronę, gdzie do wyboru będą cztery, wyżej wymienione propozycje. W zależności od wariantu, prosimy o podanie informacji niezbędnych do realizacji propozycji.