2024-07-06

Imponujące wyjazdowe zwycięstwo Panthers

Panthers Wrocław z imponującym zwycięstwem nad Fehervar Enthroners. Reprezentanci Polski pokonali na wyjeździe węgierski zespół 44:12. To druga wygrana wrocławskiej drużyny w tegorocznym sezonie European League of Football.

Powrót na zwycięską ścieżkę

Spotkanie Panthers Wrocław z Fehervar Enthroners było meczem 5. kolejki European League of Football. W ubiegłym roku polski zespół dwukrotnie okazywał się lepszy od Węgrów i nie inaczej było tym razem. Wrocławianie nie dali szans gospodarzom i od początku spotkania dyktowali warunki.

Do przerwy było 30:6 dla „Panter”. W drugiej połowie polski zespół dał więcej czasu zmiennikom, a spotkanie zakończyło się wynikiem 44:12. Przyłożenia zdobywali Devan Burrell, Dawid Brzozowski, Kacper Jaszewski oraz Matt Cole.

– Za nami udane spotkanie na wyjeździe – zrealizowaliśmy w pełni nasz plan meczowy. Cieszymy się z kolejnej wygranej i przechodzimy do przygotowań do rewanżowego spotkania z Vienna Vikings. Jesteśmy skoncentrowani, aby za tydzień znów zagrać solidny mecz – mówi Dave Christensen, trener główny Panthers Wrocław.

Kierunek Wiedeń

Następne spotkanie wrocławianie rozegrają już za tydzień – w sobotę 29 czerwca o 18:00 w Austrii zmierzą się z Vienna Vikings. Transmisja meczu będzie dostępna od 17:55 w Polsat Sport 3, Polsat Box Go oraz na ligowej platformie streamingowej.

Kolejny mecz domowy Panthers rozegrają 7 lipca, kiedy podejmą na Stadionie Olimpijskim ekipę Prague Lions. Bilety na to spotkanie są dostępne na Ticketmaster.pl