Gwardia Wrocław w piątek zagra z Avią Świdnik

W 5. kolejce TAURON 1. Ligi siatkarze eWinner Gwardii Wrocław po raz drugi w tym sezonie zagrają u siebie, w hali Orbita, gdzie w meczu na szczycie podejmą Polski Cukier Avia Świdnik. Początek spotkania o godzinie 17.30.



Polski Cukier Avia Świdnik to co prawda beniaminek, ale również zasłużony, siatkarski klub – mający bardzo ciekawy zespół, który regularnie punktuje w rozgrywkach TAURON 1. Ligi. W ostatniej kolejce siatkarze ze Świdnika pokonali 3:1 Lechię Tomaszów Mazowiecki.

Warto pamiętać, że oba zespoły łączy historia Lecha Łasko, złotego medalisty olimpijskiego z igrzysk w Montrealu (1976). Będącego kiedyś graczem Avii, a święcącego największe sukcesy, już jako Gwardzista. Jak zatem widać, spotkają się dwa kluby, które mają naprawdę bogatą, siatkarską przeszłość. A teraz, spoglądają w przyszłość, ambitnie wyznaczając sobie jak najwyższe cele w pierwszoligowych rozgrywkach.

Warto jednak zaznaczyć, że eWinner Gwardia na inaugurację sezonu w hali Orbita (1. kolejka) wygrała 3:1 z AZS AGH Kraków. Wrocławianie, niesieni głośnym dopingiem swoich kibiców są nieobliczalni, zatem wszyscy liczymy, że w piatek ponownie będziemy świadkami ich kolejnego triumfu, który podtrzyma fantastyczną passę zwycięstw w bieżącej kampanii TAURON 1. Ligi.

Serdecznie zachęcamy do zakupu biletów na piątkowe starcie eWinner Gwardia Wrocław – Polski Cukie Avia Świdnik, które rozpocznie się w piatek o godzinie 17.30, a także przypominamy o naszym konkursie na wejściówki, który trwa do czwartku, do godziny 18.00 – warto zajrzeć na nasz profil na FB.

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona jest do 25% (tj. 750 miejsc) pojemności obiektu (obostrzenia związane z COVID-19), zatem radzimy nie zwlekać z zaopatrzeniem się w wejściówki.