fbpx

Gwardia Wrocław przyciąga nowych sponsorów

KFC, Militaria.pl oraz Aquapark Wrocław to nowi partnerzy siatkarskiej Gwardii Wrocław. Zadecydowała wspólna wizja budowy zespołu, który będzie walczył w lidze o najwyższe cele.

Siatkarska Gwardia Wrocław od kilku tygodni jest własnością nowej spółki o takiej samej nazwie. Klub postawił także na rebranding i chęć pozyskania nowych partnerów, z którymi planuje awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Sama sekcja siatkarska GWR funkcjonuje już od 1948 roku, a po ponad 70 latach istnienia i udanym powrocie na pierwszoligowy poziom, Gwardia Wrocław zrobiła kolejny krok naprzód.

Nowa struktura zarządzania i zupełnie inna jakość działań w przestrzeni wrocławskiego sportu – to wszystko będzie charakteryzować męską siatkówkę we Wrocławiu.

– Kibice poznali już cały zespół pierwszoligowców. Co więcej, przed nami otwiera się też szansa gry w hali Orbita, dzięki wsparciu miasta Wrocław, do której chcemy ściągnąć jak najwięcej kibiców. Zmieniliśmy również siedzibę naszego klubu – przekonuje Łukasz Tobys, prezes siatkarskiej Gwardii.

Militaria.pl, KFC, Aquapark Wrocław

Wrocławianie ogłosili trzech nowych partnerów. Pierwszym z oficjalnych sponsorów jest militaria.pl, czyli największy sklep z asortymentem strzeleckim i outdoorowym.

– Jesteśmy firmą z Wrocławia, a Gwardia to nieodłączny element naszego miasta. Chcemy dołożyć swoją cegiełkę do odbudowy męskiej siatkówki w stolicy Dolnego Śląska i liczymy na wspólny awans do Plus Ligi – mówi Tomasz Szulc, wiceprezes zarządu Militaria.pl.

Z Gwardią Wrocław gra również znana sieć restauracji KFC, która już drugi sezon współpracuje z siatkarskim klubem.

–  Cenimy w naszej współpracy z drużyną Gwardii Wrocław pełną pasji grę zawodników i ich nieustającą chęć do poprawiania swoich wyników. Dodatkowo, KFC – jako sponsor Gwardii Wrocław – już drugi rok z rzędu może zachęcać kibiców siatkarskich do aktywnego spędzanie wolnego czasu – stwierdził Szymon Dyjach, Buzz & Apreciation Manager w KFC.

Gwardziści od początku okresu przygotowawczego trenują, korzystając z bogatej oferty sportowej Aquapark Wrocław, by zbudować odpowiednią motorykę i siłę. To też kolejny, ważny partner wspierający wrocławską siatkówkę.

– Jako wrocławski aquapark dajemy ludziom radość w postaci rekreacji. Taką radość chcemy widzieć na każdym meczu Gwardii Wrocław. Nowej, odrodzonej, która tak samo jak my – ma bić rekordy i być najlepszym zespołem w Polsce – twierdzi wiceprezes Aquapark Wrocław Paweł Rańda.

fot. gwardiawroclaw.pl