fbpx

Hitowe starcie Gwardii w hali Orbita!

Gwardia Wrocław

Już w czwartek, 6 kwietnia, o godzinie 20.00 we wrocławskiej hali Orbita dojdzie do hitowego starcia, w którym Gwardia Wrocław podejmie Exact Systems Norwid Częstochowa. Podopieczni Dawida Murka zrobią wszystko, by kontynuować serię zwycięstw i odpowiednio zrewanżować się za porażkę w pierwszej rundzie.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Gwardia Wrocław – Exact Systems Norwid Częstochowa

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

W ostatnich meczach sztab szkoleniowy Gwardii Wrocław dał możliwość gry dłuższym wymiarze czasowym wszystkim zawodnikom, a w pojedynku z AZS AGH Kraków w wyjściowym składzie pojawili się Tytus Nowik oraz Dawid Kuźmiczonek. 

Dla nas, zawodników trochę starszych, gra z młodszymi, tak jak w tym meczu z Dawidem czy Tytusem, daje frajdę, bowiem wiemy, że oni do tej ligi wchodzą i to jest bardzo przyjemne widzieć, jak pomaga się aklimatyzować młodszym chłopakom na ten pierwszoligowy poziom – mówi Kamil Maruszczyk.

W meczu z ekipą z Krakowa Gwardziści prowadzili już 2:0, jednak podopieczni Andrzeja Kubackiego zdołali doprowadzić do tie-breaka, gdzie nie brakowało emocji, a jako pierwsi piłki meczowe mieli właśnie rywale. Na szczęście, podopieczni Dawida Murka nie stracili koncentracji i odnieśli ósme zwycięstwo z rzędu. Ta seria wygranych jest najdłuższą w ciągu ostatnich czterech lat. 

To jest ósme zwycięstwo z rzędu, więc już od dłuższego czasu nikt nas nie pokonał i mamy nadzieję, że zamkniemy tę rundę dziesięcioma zwycięstwami – mówi przed kolejnymi meczami Kamil Maruszczyk, nie kryjąc radości z rewanżu nad krakowskim zespołem. 

Przed zawodnikami Gwardii Wrocław kolejny mecz, w którym będą chcieli udowodnić swoją siłę i zrewanżować się za wynik z pierwszej rundy – na Dolny Śląsk przyjedzie Exact Systems Norwid Częstochowa. Choć czasu na przygotowanie było trochę mniej niż zazwyczaj, to wrocławski zespół wykorzystał go do maksimum. 

Pół żartem pół serio, mamy zamiar kontynuować naszą vendettę za pierwszą rundę i póki co, poza meczem z MKS Będzin, nam się to udaje i mamy nadzieję, że tak będzie też w tym najbliższym meczu – mówi Kamil Maruszczyk, którego w meczu pierwszej rundy z rywalizacji z częstochowskim zespołem wyeliminowała choroba. Obecnie Gwardziści zajmują trzecią lokatę, a ich najbliższy rywal to drugi zespół tabeli, który w całym sezonie przegrał tylko pięć spotkań. 

Zapowiada się emocjonująca walka, a bilety na czwartkowy mecz, który rozpocznie sie w hali Orbita o godzinie 20.00 dostępne są w serwisie eventim.pl.  

REKLAMA: Partnerem portalu jest salon kosmetyczny Keratin&Beauty Studio, ul. Więckowskiego 16/1b Wrocław.