fbpx

Grot Budowlani Łódź-#VolleyWrocław. Zapowiedź 10. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet

#VolleyWrocław zmierzy się dzisiaj na wyjeździe z drużyną Grot Budowlanych Łódź w meczu 10. kolejki LSK. Wrocławianki jadą sprawić niespodziankę.

Dzisiejszy przeciwnik #VolleyWrocław zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet. Łodzianki pokonały w ostatniej kolejce BKS Stal Bielsko-Biała 3:1. Najniebezpieczniejszą siatkarką w kadrze Budowlanych jest Anastasiya Kraiduba. Ukrainka zdobyła w dotychczas rozegranych meczach już 208 punktów i jest drugą najlepiej punktującą zawodniczką Ligi Siatkówki Kobiet.

-W niedzielę o 17:00 zagramy z zespołem z Wrocławia przed własną publicznością. Ostatnie zwycięstwo nad ekipą z Bielska dało nam zastrzyk pozytywnej energii, dlatego nie możemy się doczekać kolejnej walki o cenne punkty – mówiła przed dzisiejszym meczem przyjmująca Grot Budowlanych Łódź Julia Twardowska.

Wrocławianki nie mogą jak na razie być zadowolone ze swojej postawy, gdyż zajmują przed tą serią gier przedostatnie miejsce w tabeli LSK. Młody zespół prowadzony przez Wojciecha Kurczyńskiego z każdego meczu czerpie wiele radości, ale o pozycji w lidze decydują dobre wyniki, a tych ostatnio ewidentnie brakuje. W ostatnim meczu znakomicie zaprezentowała się atakująca #VolleyWrocław Aleksandra Rasińska, która zdobyła aż 26 punktów. Może i dziś 21-letnia atakująca popisze się znakomitą skutecznością i #VolleyWrocław wróci z Łodzi z trzecim ligowym zwycięstwem.

Czy wrocławianki sprawią swoim kibicom miłą niespodziankę i wrócą do Wrocławia zwycięskie, a może to drużyna Grot Budowlanych Łódź potwierdzi swoje aspiracje do walki o najwyższe cele w tym sezonie i pokona #VolleyWrocław? Odpowiedź na te i inne pytania uzyskamy dzisiaj wieczorem. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17.00 w łódzkiej Sport Arenie.