fbpx

#graMydlaKOSZAROWEJ – dołącz do akcji

Ostatnie tygodnie dla nikogo nie były łatwe. Światem zawładnęła epidemia. Ci, którzy jednak mają z nas najtrudniej, nie mają odpowiednich narzędzi do pracy. Mowa oczywiście o personelu medycznym. Za inicjatywą zespołu siatkarskiego “KFC Gwardia Wrocław” wrocławska i dolnośląska brać sportowa łączy siły i wraz z firmą Rawlplug zdecydowała się działać.

☑️Tworzymy zrzutkę #graMYdlaKOSZAROWEJ, w której będziemy zbierać pieniądze na Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego przy ulicy Koszarowej we Wrocławiu.

☑️Zbieramy na środki podstawowej ochrony dla wszystkich dzielnych bohaterów, którzy walczą o zdrowie nasze, wasze i waszych najbliższych. Apelujemy przede wszystkim do Klubów z całego województwa do rozpropagowania akcji, partnerów biznesowych, sponsorów, kibiców. Każdy może pomóc.

☑️My zbieramy pieniądze i przekazujemy je szpitalowi, a szpital decyduje, na co środki mają zostać przeznaczone. Potrzebnych artykułów jest wiele, a więcej szczegółów znajdziecie tutaj:

👉🏼 https://zrzutka.pl/gramydlakoszarowej

Wszystkim nam zależy na jak najszybszym zakończeniu epidemii #koronawirus. Doraźna pomoc szpitalowi przy ul. Koszarowej może znacznie przyśpieszyć ten proces.

Więc jak, wchodzisz⁉️