fbpx

Gładkie 3:0. Siatkarki #VolleyWrocław zrewanżowały się pilankom

W 19. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet drużyna #VolleyWrocław pokonała na wyjeździe zespół Enea PTPS Piła 3:0. Wrocławianki wygrały dopiero drugi raz w sezonie swoje wyjazdowe starcie.

W poprzedniej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet drużyna #VolleyWrocław pokonała w hali Orbita E. LECLERC Radomkę Radom 3:1. Dzięki tej wygranej wrocławianki zakończyły serię czterech porażek z rzędu i zwyciężyły pierwszy raz od 4 stycznia. Dzisiejszym meczem chciały po raz drugi w tym sezonie powtórzyć serię dwóch kolejnych zwycięstw.

Od początku meczu dużo lepiej prezentowały się siatkarki #VolleyWrocław, które pewnie wygrały na otwarcie spotkania 25:17. 8 punktów w pierwszej partii zdobyła niezawodna Aleksandra Rasińska. Od początku drugiego seta przewaga wrocławianek nie malała. Siatkarki #VolleyWrocław rozpoczęły od efektownego prowadzenia 8:2 i finalnie przekonująco wygrały drugą partię ponownie 25:17. 

Wrocławianki w trzeciej partii kontynuowały swoją dobrą grę i znowu rozpoczęły od mocnego uderzenia 3:0. Przez całego seta gospodynie nie były w stanie nawiązać rywalizacji z siatkarkami #VolleyWrocław, które utrzymywały bezpieczne prowadzenie i zakończyły trzecią część 25:18, a całe spotkanie 3:0.

#VolleyWrocław zagrał dzisiaj bardzo dobre spotkanie i dość niespodziewanie gładko wygrał z Enea PTPS Piła 3:0. Najwięcej punktów dla wrocławianek zdobyła po raz kolejny Aleksandra Rasińska, której licznik zatrzymał się na 20 oczkach. Kolejnym rywalem drużyny #VolleyWrocław będzie DPD Legionovia Legionowo, a spotkanie zaplanowane jest na sobotę 22 lutego w hali Orbita we Wrocławiu.

Enea PTPS Piła-#VolleyWrocław 0:3 (17:25, 17:25, 18:25)

Piła: Kazała 11, Słonecka 5, Baran 4, Bednarek 3, Ponikowska 3, Urban 3, Gawlak 2, Kucharska 2, Saad, Szubert.

#Volley: Rasińska 20, Murek 16, Gancarz 11, Wers 7, Fedorek 5, Gajewska 3, Pancewicz, Kasprzak, Hatala.