Firma POLCAMP wspiera bezpieczeństwo na meczu Ślęza – Ruch

W trosce o bezpieczeństwo kibiców podczas meczu Ślęza Wrocław – Ruch Chorzów podjęliśmy dodatkowe środki ostrożności, których w obecnej sytuacji nigdy za wiele. Ze wsparciem przyszła wrocławska firma POLCAMP, która przed spotkaniem postawi na terenie Centrum Piłkarskiego Ślęza Wrocław – #Kłokoczyce przyczepę dezynfekującą.

POLCAMP działa na rynku krajowym i rynkach zagranicznych już od 35 lat i specjalizuje się w dostosowywaniu przyczep do wszelkich gałęzi życia. Realizuje zamówienia na przyczepy gastronomiczne, socjalne czy handlowe. POLCAMP produkuje także foodtrucki i kampery. Obecna sytuacja epidemiologiczna wymusiła na wrocławskiej firmie zaprojektowanie nowego typu zabudowy – przyczepy dezynfekcyjnej. Taka przyczepa stanie w sobotę przed wejściem na trybuny Centrum Piłkarskiego Ślęza Wrocław – #Kłokoczyce.

Każdy kibic przejdzie szybką, nieinwazyjną i w pełni bezpieczną dezynfekcję wodą ozonowaną. Woda ta jest niezwykle skuteczna w przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz innych wirusów. Działa zdecydowanie szybciej niż inne środki i ma pozytywną opinię Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Dezynfekcja w przyczepie firmy POLCAMP będzie darmowa.

Do dyspozycji kibiców będą także płyny do dezynfekcji rąk. Przypominamy, że każdy, kto zamierza wybrać się na sobotni mecz Ślęza Wrocław – Ruch Chorzów zobowiązany jest do noszenia maseczki ochronnej od momentu pojawienia się na terenie obiektu, do momentu zajęcia miejsca na trybunie. Podczas poruszania się z trybun do baru, kawiarni ŚlęzAnka Cafe oraz toalet również wymagane jest noszenie maseczki. Osoby bez maseczek nie będą wpuszczane przez ochronę na teren Centrum Piłkarskiego Ślęza Wrocław – #Kłokoczyce.

Spotkanie Ślęza Wrocław – Ruch Chorzów zaplanowane jest na sobotę, 29 sierpnia, na godz. 14.