fbpx

Fenomenalne widowisko na Stadionie Wrocław. Śląsk podzielił się punktami z Zagłębiem

Za nami derby Dolnego Śląska, które z pewnością przejdą do historii. Kibice zgromadzeni na Stadionie Wrocław oglądali dziś aż 8 trafień, z których po 4 zdobyli zawodnicy obu drużyn!

Dziś po raz kolejny przekonaliśmy się o tym, że derby rządzą się swoimi prawami i nie ważne, że naprzeciw siebie stoją drużyny, które w ligowej tabeli piastują zupełnie inne miejsca.

Strzelanie na Stadionie Wrocław rozpoczął Erik Exposito, tak chętnie skreślany przez wszystkich kibiców, którzy nie wierzyli w jego umiejętności. Dziś jednak, pokazał się z fenomenalnej strony. Choć na przerwę obie drużyny schodziły z wynikiem 2:2, to prawdziwe emocje zaczęły się dopiero w drugiej odsłonie tego pojedynku.

Najpierw, w 64. minucie Żivec wyprowadził Zagłębie na prowadzenie, aby po 2. minutach Stiglec doprowadził do wyrównania. Kiedy wydawało się, że podopieczni trenera Lavićki ruszą i dobiją rywala, wtedy dał znać o sobie Slisz, który perfekcyjnym strzałem pokonał Putnockiego.

Taki stan rzeczy utrzymywał się aż do 90. minuty. Wówczas po raz trzeci w tym spotkaniu swoimi umiejętnościami popisał się wspomniany wcześniej Exposito, który strzelając bramkę na 4:4, zapewnił wrocławianom cenny punkt!

Dziś na Stadionie Wrocław zasiadło aż 20 434 kibiców!

Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin 4:4

Bramki: Exposito 22, 38, 90, Stiglec 66 – Starzyński 32, Kopacz 45+2, Żivec 64, Slisz 69

Więcej wkrótce.