fbpx

Wrocławskisport.pl

Wyniki, newsy, aktualności, relacje. Sport Wrocław, WrocławskiSport

Europa Ubezpieczenia na dłużej z #VolleyWrocław

Po zeszłorocznej udanej współpracy z partnerem Europa Ubezpieczenia, klub oraz wrocławska firma przedłużyły umowę. Firma ubezpieczeniowa będzie obecna z siatkarkami również w nadchodzącym sezonie 2021/2022.

Europa Ubezpieczenia to jedna z najszybciej rozwijających się firm, działających na rynku ubezpieczeń w Polsce. O sile nowego partnera #VolleyWrocław może świadczyć to, że od ponad 25 lat oferując klientom zróżnicowane produkty ubezpieczeniowe, wśród których znajdują się ubezpieczenia życiowe oraz majątkowe, takie jak ubezpieczenia nieruchomości, sportowe, turystyczne, a także ubezpieczenie wyświetlacza telefonu.

Dotychczas z ochrony ubezpieczeniowej towarzystwa Europa skorzystało już kilka milionów osób w Polsce. Co ważne partner wciąż się rozwija, tworząc spersonalizowane oferty dla swoich klientów. W ostatnim czasie Europa przygotowało aplikację app2U, która pozwala na dostęp do ubezpieczeń dla osób podróżujących i uprawiających sport niemal „od ręki”.

#VolleyWrocław jest na końcówce przygotowań do nowego sezonu walki o mistrzostwo Polski. Gra w TAURON Lidze, czyli najwyższej klasie rozgrywkowej oraz co za tym idzie, profesjonalne uprawianie sportu wymagają pewnych zabezpieczeń. Jednym z nich będzie ubezpieczenie od Europa Ubezpieczenia, które zostało przygotowane i dostosowane specjalnie pod wymagania wrocławskiego klubu.

Siatkówka to druga najpopularniejsza dyscyplina sportowa w Polsce, dostarczająca kibicom mnóstwo pozytywnych emocji i niezapomnianych przeżyć. Dlatego cieszę, że w kolejnym sezonie będziemy mogli dopingować siatkarki #VolleyWrocław w walce o tytuł mistrzyń Polski – mówi Marat Nevretdinov, prezes Europa Ubezpieczenia

Bardzo cieszę się z przedłużenia współpracy z Europą. Poprzedni rok dał nam wiele. Mogliśmy poznać bardziej swoje potrzeby i dopracować ofertę. Europa to jednak przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy przez cały sezon dopingowali nas i wspierali w trudnych momentach. Za to bardzo dziękujemy i cieszymy się, że współpraca będzie kontynuowana w kolejnym sezonie – dodała Ewa Naryniecka, członek zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Logo sponsora widoczne będzie między innymi na koszulce meczowej pierwszego zespołu czy materiałach przygotowanych przez klub. Dodatkowo firma ubezpieczy zawodniczki drużyn młodzieżowych #VolleyWrocław oraz dzieci biorące udział w programie Volleymania.