fbpx

Znamy terminarz rozgrywek EBL na sezon 2019/20

Koszykarska Energa Basket Liga ogłosiła terminarz rozgrywek na sezon 2019/20. Śląsk Wrocław swój powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej zainauguruje w hali Orbita.

Na tę wiadomość kibice koszykarskiego WKS-u czekali od długiego czasu. Nowy sezon EBL zbliża się wielkimi krokami, ale jedno jest pewne, podopieczni Andrzeja Adamka już w pierwszym spotkaniu nadchodzących rozgrywek będą mogli zaprezentować swoje umiejętności przed własną publicznością. Jednak dość nietypowo, bo 26 września, w czwartek.

Na początek Wojskowi w hali Orbita podejmą HydroTruck Radom, a następnie wybiorą się w podróż do Dąbrowy Górniczej na pojedynek z tamtejszym MKS-em.

Terminarz rozgrywek EBL na sezon 2019/20

  1. kolejka: 26 września (czwartek) – HydroTruck Radom (dom)
  2. kolejka: 5 października (sobota) – MKS Dąbrowa Górnicza (wyjazd)
  3. kolejka: 13 października (niedziela) – King Szczecin (dom)
  4. kolejka: 20 października (niedziela) – Asseco Arka Gdynia (dom)
  5. kolejka: 26 października (sobota) – Polpharma Starogard Gdański (wyjazd)
  6. kolejka: 2 listopada (sobota) – PGE Spójnia Stargard (wyjazd)
  7. kolejka: 7 listopada (czwartek) – Trefl Sopot (dom)
  8. kolejka: 17 listopada (niedziela) – GTK Gliwice (dom)
  9. kolejka: 24 listopada (niedziela) – Anwil Włocławek (wyjazd)
  10. kolejka: 30 listopada (sobota) – Start Lublin (dom)
  11. kolejka: 7 grudnia (sobota) – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski (wyjazd)
  12. kolejka: 14 grudnia (sobota) – Polski Cukier Toruń (dom)
  13. kolejka: 19 grudnia (czwartek) – Legia Warszawa (wyjazd)
  14. kolejka: 28 grudnia (sobota) – Enea Astoria Bydgoszcz (dom)
  15. kolejka: 2 stycznia (czwartek) – Stelmet Enea BC Zielona Góra (wyjazd)
  16. kolejka: 12 stycznia (niedziela) – HydroTruck Radom (wyjazd)
  17. kolejka: 17 stycznia (piątek) – MKS Dąbrowa Górnicza (dom)
  18. kolejka: 26 stycznia (niedziela) – King Szczecin (wyjazd)
  19. kolejka: 2 lutego (niedziela) – Asseco Arka Gdynia (wyjazd)
  20. kolejka: 10 lutego (poniedziałek) – Polpharma Starogard Gdański (dom)
  21. kolejka: 1 marca (niedziela) – PGE Spójnia Stargard (dom)
  22. kolejka: 7 marca (sobota) – Trefl Sopot (wyjazd)
  23. kolejka: 1 kwietnia (środa) – GTK Gliwice (wyjazd)
  24. kolejka: 17 marca (wtorek) – Anwil Włocławek (dom)
  25. kolejka: 22 marca (niedziela) – Start Lublin (wyjazd)
  26. kolejka: 29 marca (niedziela) – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski (dom)
  27. kolejka: 4 kwietnia (sobota) – Polski Cukier Toruń (wyjazd)
  28. kolejka: 8 kwietnia (środa) – Legia Warszawa (dom)
  29. kolejka: 11 kwietnia (sobota) – Enea Astoria Bydgoszcz (wyjazd)
  30. kolejka: 14 marca (sobota) – Stelmet Enea BC Zielona Góra (dom)

fot. wks-slask.eu

Autor: Patryk Załęczny

O autorze