fbpx

Dziś rusza otwarta sprzedaż biletów na starcie Sparty z Falubazem

Od wtorku, 2 lipca, od godziny 15.00 ruszy otwarta sprzedaż biletów na niedzielny mecz Sparty Wrocław z Falubazem, który rozegra się na Stadionie Olimpijskim w stolicy Dolnego Śląska.

Mecz Betard Sparty Wrocław z RM Solar Falubazem Zielona Góra będzie pierwszym w tym sezonie spotkaniem na Stadionie Olimpijskim z udziałem publiczności. Ze względu na pandemię koronawirusa COVID-19 i regulamin sanitarny trybuny będą mogły być zapełnione w maksymalnie 25 procentach.

Przypominamy, że zakupione wcześniej karnety na sezon 2020 zostały anulowane i nie upoważniają do wstępu na mecze Betard Sparty Wrocław. Każda osoba, która złożyła dyspozycję dalszego postępowania związanego z anulowaniem karnetu, otrzymała od klubu potwierdzenie na podany adres mailowy. W przypadku braku informacji, prosimy o sprawdzenie folderu spamu i ewentualny kontakt z klubem pod adresem bilety@wts.pl.

Z uwagi na regulamin sanitarny sprzedaż biletów będzie prowadzona wyłącznie drogą elektroniczną na stronie bilety.wts.pl. Sprzedaż była prowadzona etapami.

Dziś przechodzimy do etapu III, czyli otwartej sprzedaży!

Ze względu na pandemię koronawirusa COVID-19 oraz regulamin sanitarny wszystkie osoby na stadionie, bez względu na wiek, muszą posiadać bilet. W sprzedaży są dostępne dwie kategorie biletów – normalne i ulgowe. Ulga przysługuje osobom uczącym się do 24. roku życia wraz z ważną legitymacją szkolną lub studencką oraz osobom powyżej 65. roku życia wraz z ważnym dowodem osobistym lub innym dokumentem poświadczającym wiek.

Mimo ograniczenia liczby kibiców na trybunach, klub utrzymał ceny biletów z zeszłego sezonu.