fbpx

Kobierzyce: Domagalska podpisuje kontrakt z KPR

Oliwia Domagalska zostaje w KPR Kobierzycach

Oliwia Domagalska jest kolejną zawodniczką, którą zobaczymy w barwach KPR-u Gminy Kobierzyce w kolejnym sezonie. Rozgrywająca związała się z kobierzyckim klubem roczną umową.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Domagalska zostaje w KPR Gminy Kobierzyce

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

Oliwia Domagalska jest wychowanką SPR-u Pogoni 1945 Zabrze. Do Kobierek dołączyła dwa lata temu. Na początku pierwszego sezonu doznała poważnej kontuzji stawu kolanowego, która wykluczyła ją z gry na kilka miesięcy. W trwającej kampanii zagrała w trzynastu ligowych spotkaniach, w których zdobyła czternaście bramek. Jej niedawny występ przeciwko MKS-owi Piotrcovii Piotrków Tryb. został doceniony przez kibiców, którzy przyznali jej tytuł zawodniczki tygodnia.

Podjęłam decyzję o przedłużeniu kontraktu, ponieważ uważam, że nowy sezon będzie dla mnie szansą na dalszy rozwój, podnoszenie moich umiejętności i budowanie pewności siebie na boisku – mówi Oliwia Domagalska.

Obecny sezon uważam za bardzo wyrównany pod względem wyników. W Kobierzycach mamy określone cele, do których dążymy i jesteśmy bardzo mocno zmotywowane, by je osiągnąć. Dzięki takiemu podejściu wierzę, że przyszły sezon, który na pewno będzie wymagający, pełen wyzwań i zmian, rozegramy jak najlepiej.

Rozgrywająca związała się z klubem nową, roczną umową, która będzie obowiązywać do końca sezonu 2023/2024.

Występy w PGNiG Superlidze kobiet w KPR-ze Gminy Kobierzyce:
Sezon 2020/2021 – 2. Miejsce
Sezon 2021/2022 – 3. miejsce i  zdobywca PGNiG Puchar Polski

Wcześniej umowę z Klubem przedłużyły Beata Kowalczyk, Patrycja Chojnacka, Zorica Despodovska, Natalia Janas, Małgorzata Buklarewicz, Aleksandra Kucharska, Mariola Wiertelak i Patrycja Kozioł. Ważny kontrakt ma Katarzyna Cygan. Wiadomo już, że po sezonie 2022/2023 w zespole trójkolorowych nie zobaczymy Aleksandry Tomczyk, Aleksandry Olek oraz Edyty Majdzińskiej.

źródło: kprkobierzyce.pl

REKLAMA: Partnerem portalu jest salon kosmetyczny Keratin&Beauty Studio, ul. Więckowskiego 16/1b Wrocław.