fbpx

Dołącz do projektu „Kibicowski Ambasador PGE Ekstraligi” i rozpocznij współpracę z ligą

Tylko do 31 października (do godziny 23.59) trwa nabór osób, które chciałyby dołączyć do projektu „Kibicowski Ambasador PGE Ekstraligi” i znaleźć swoje miejsce w środowisku żużlowym, ściśle współpracując z najlepszą ligą świata.

Tegoroczna akcja „Kibicowski Ambasador PGE Ekstraligi” jest już piątą edycją tego projektu, przez który dotychczas przewinęła się spora grupa osób. Trzeba jednak wspomnieć, że większość z nich dzięki udziałowi w akcji bardzo dobrze odnalazła się w środowisku żużlowym i nadal współpracuje z PGE Ekstraligą, telewizją, klubami czy mediami regionalnymi i ogólnopolskimi.

Zainteresowanie uczestnistwem w kolejnej edycji projektu jest dość spore, a do władz ligi napływają zgłoszenia nie tylko z ośrodków ekstraligowych. Grupa z roku na rok się powiększa, dając jednak szansę nowym osobom, które mogą odkryć w sobie talenty dziennikarskie lub fotograficzne, a co za tym idzie, będą mogły przyjrzeć się najlepszej żużlowej lidze świata od kuchni.

Zgłoszenia należy wysłać do 31 października, do godziny 23.59, a od 4 listpada PGE Ekstraliga zacznie kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Jak aplikować?

Wystarczy mieć ukończone 18 lat i wysłać próbny tekst zawierający wątek żużlowy drogą mailową na adres bestofthebest@speedwayekstraliga.pl. Co ciekawe, PGE Ekstraliga nie wyklucza również kontaktu z osobami, które są aktywne na portalach społecznościowych, proponując im dołączenie do grupy.

Powodzenia!