fbpx

Dołącz do Panthers Minis i Panthers Junior

Drużyny Panthers Junior i Panthers Minis ogłaszają nabór do swoich grup. Każdy młody pasjonat sportu może spróbować sił w futbolu amerykańskim.

Panthers Wrocław zapraszają wszystkich chętnych chłopców w wieku 8-12 lat na treningi sekcji Panthers Minis. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego trenera Damiana Kwiatkowskiego, który dba o bezpieczeństwo chłopców, wprowadzając ich w świat futbolu amerykańskiego.

Najbliższy trening Panthers Minis, na którym każdy będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności, odbędzie się już w najbliższą środę, 25 września, na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

Zajęcia Panthers Minis to:

  • doskonały początek przygody ze sportem,
  • bezkontaktowa odmiana futbolu amerykańskiego,
  • treningi ogólnorozwojowe,
  • wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy,
  • zajęcia z elementami języka angielskiego.

Jeśli ktoś z Was ma pytania, można je zadać, wysyłając wiadomość na adres karolina@pantherswroclaw.com lub w formie telefonicznej pod numerem 602 504 382. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą butów i stroju sportowego.

Nabór trwa także do sekcji Panthers Junior

Z kolei już 3 października, o godzinie 17.00, odbędzie się rekrutacja do sekcji Panthers Junior, skierowana do chłopców urodzonych w latach 2002-2006.

Jak się zgłosić?

Wystarczy wypełnić formularz: https://forms.gle/wToMTK4mZroXQi9TA. W razie dodatkowych pytań, można je zadawać w mailu: karolina@pantherswroclaw.com. Oczywiście, należy zabrać ze sobą strój sportowy i obuwie.