fbpx

Dołącz do Panthers Lacrosse

Po zakończeniu wiosennej kolejki Wschodniej Bundesligi Kobiet, czas poszerzyć skład sekcji Panthers Wrocław. Klub ze stolicy Dolnego Śląska po raz drugi w tym roku zaprasza na otwarte treningi wicemistrzyń Polski 2021!

– Jeśli brakuje Ci aktywności i rywalizacji, a do tego chcesz zasilić szeregi Panthers Wrocław i grać z najlepszymi, zapraszamy do nas! Tym bardziej, jeśli miałaś już styczność z LAX i chciałabyś powrócić do treningów albo po prostu ciekawi Cię, jak wygląda nasz sport z perspektywy boiska. Być może czekamy właśnie na Ciebie – zapraszają na otwarte treningi przedstawiciele Panthers Lacrosse.

Co ważne, jeśli wśród chętnych dziewcząt są takie, które nigdy nie miały styczności z lacrossem, wrocławski klub zapewnia, że nie tylko zapewni im specjalistyczny sprzęt potrzebny do gry, ale również zapewni odpowiednią opiekę trenerską i wdroży w tajniki LAX.

Na otwarte zajęcia należy zabrać ze sobą wygodny strój sportowy, buty, wodę oraz dużo pozytywnej energii. Rekomendowane jest także wypełnienie odpowiedniego formularza – https://forms.gle/uJekgu1mefB7oe4A8

Daty otwartych treningów na Stadionie Olimpijskim:

20.06.2022,
22.06.2022,
27.06.2022,
29.06.2022

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wiadomość na adres kajor@pantherswroclaw.com