fbpx

Djurdjević po pojedynku w Niepołomicach

Ivan Djurdjević Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław rozegrał mecz 1/8 finału Pucharu Polski. Zobaczcie, co na pomeczowej konferencji mówił trener WKS-u Ivan Djurdjević.

Ivan Djurdjević: To było dość intensywne i trudne spotkanie, które dało nam w kość. Zaczęliśmy całkiem dobrze, nieźle graliśmy w ataku pozycyjnym i wystawiona czwórka obrońców z pewnością sobie poradziła. Pierwsza bramka to potwierdziła, ale później poziom naszej gry mocno spadł. Mieliśmy spore kłopoty, a wyrównujące trafienie mocno nas wybiło z rytmu. Musieliśmy reagować na zmiany Sandecji i całe szczęście udało się odzyskać przewagę nad spotkaniem, ale w ostatniej akcji spotkania podarowaliśmy prezent przeciwnikom i na własne życzenie doprowadziliśmy do konkursu rzutów karnych. 

Nie chcę wypowiadać się na sprawy kibicowskie. Jako trener muszę skupić się na zespole, bo na jego grę mam wpływ.

Michał Rzuchowski rozegrał bardzo dobre zawody i świetnie zachował się przy bramce Johna Yeboaha. Jego występ można ocenić pozytywnie, lecz pod koniec spotkania widać było, że brakuje mu sił i musieliśmy go zmienić.

Erik Exposito ciężko walczył w dzisiejszym spotkaniu i bardzo nam pomógł. Trudno jednak powiedzieć, czy Hiszpan będzie w stanie wystąpić w spotkaniu z Legią w pełnym wymiarze czasowym. Do tego spotkania zostało jeszcze kilka dni i musimy poczekać.