fbpx

Djurdjević po blamażu z KKS Kalisz

Zobaczcie, co na konferencji prasowej po przegranym 0:3 meczu 1/4 finału Pucharu Polski z KKS Kalisz mówił szkoleniowiec Śląska Ivan Djurdjević.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Ivan Djurdjević: Trudno skomentować naszą grę. Dopiero w drugiej połowie coś ruszyło, gdyż zespół gospodarzy wycofał się, lecz co z tego, skoro biliśmy głową w mur. To było niewytłumaczalne. Wiedzieliśmy, że drużyna z Kalisza pokonała już rywali z Ekstraklasy i nie mogliśmy pozwolić sobie na żadne zlekceważenie. Trzeba tę porażkę przekuć w coś pozytywnego. Jest mi wstyd i słowo “przepraszam” to za mało. 

Każdy mecz ma swoją historię. Zaczęliśmy nerwowo, byliśmy spóźnieni i przegrywaliśmy większość pojedynków. Te dwie szybkie stracone bramki były tego efektem. Nasza drużyna nie była odpowiednio skoncentrowana. W przerwie wszyscy poważnie porozmawialiśmy, nie chcieliśmy się poddawać, ale nie byliśmy w stanie odrobić wyniku. 

Michał Szromnik jest w tym wszystkim najmniej winny. Nasza defensywa zdecydowanie za łatwo pozwalała rywalom na tworzenie sytuacji i to jest niedopuszczalne.

To był zdecydowanie najsłabszy mecz za mojej kadencji. Za cztery dni czeka nas jednak kolejne spotkanie z Cracovią i musimy teraz jak najszybciej wyciągnąć wnioski.