fbpx

Djurdjević: Leszczyński był w fenomenalnej formie

Ivan Djurdjević WKS Śląsk Wrocław

W 20. kolejce PKO BP Ekstraklasy WKS Śląsk Wrocław zremisował na Tarczyński Arena Wrocław z Koroną Kielce 1:1. Zobaczcie, co po tym pojedynku mówił na konferencji szkoleniowiec Wojskowych Ivan Djurdjević.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Djurdjević na konferencji prasowej po meczu z Koroną

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

Ivan Djurdjević: Uważam, że to sprawiedliwy wynik. Spodziewaliśmy się takiego przebiegu spotkania. W pierwszej połowie byliśmy ostrożni i nie chcieliśmy ryzykować utratą bramki, rywale zresztą podobnie. W drugiej części nasza gra dzięki dobrym zmianom uległa znacznej poprawie i wyszliśmy na prowadzenie. Później intensywność i determinacja nieco spadły, zabrakło też skuteczności. Szkoda tej straconej bramki, tym bardziej że Rafał Leszczyński był dzisiaj w fenomenalnej formie. Tak jak mówiłem – to sprawiedliwy rezultat

Michał Rzuchowski pojawił się dzisiaj na nietypowej dla siebie pozycji, ale głównie chodziło nam o kontrolę w środku pola. Michał spełnił dzisiaj swoje zadanie i nieźle się zaprezentował. Dobrze radził sobie pomiędzy linią ataku i pomocy, a to było nam niezwykle potrzebne. Chcieliśmy mu dać szansę od pierwszej minuty i cieszymy się, że się sprawdził. 

Łukasz Bejger ratował się wślizgiem i niestety popełnił kosztowny błąd. To była bardzo niefortunna decyzja, która zadecydowała na końcowym wyniku. Ale musimy uczyć się na takich błędach i wyciągać wnioski na przyszłość. Oprócz tego jesteśmy raczej zadowoleni z jego postawy. Bejger kilka razy odpowiednio interweniował i zagrał niezły mecz. 

Caye Quinatna to człowiek, w którego wierzymy i z pewnością w końcu się odblokuje. Ciężko pracuje na treningach, ciągle walczy i dajemy mu szansę. Znalazł się dzisiaj w dobrej sytuacji, ale niestety nie udało się jej wykorzystać. Niezależnie od tego – wciąż pokładamy w nim nadzieje. 

Wydaje mi się, że Patryk Szwedzik jest obecnie inwestycją w przyszłość. To szybki i kreatywny zawodnik, ale na ten moment nie będzie kluczową postacią tego zespołu. Od poniedziałku będzie trenować z pierwszą drużyną i będziemy mu bacznie się przeglądać. 

źródło: slaskwroclaw.pl

Czytaj także: