fbpx

Derby Dolnego Śląska w II lidze!

Miłosz Kurowski WKS Śląsk Wrocław

Już w najbliższą niedzielę, 26 lutego, będziemy świadkami pierwszego wiosennego meczu rezerw Śląska Wrocław na poziomie eWinner 2. Ligi! Na początek na stadionie przy ulicy Oporowskiej 62 dojdzie do pojedynku derbowego z drugim zespołem Zagłębia Lubin. Początek meczu o godzinie 12.00.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Mizerna jesień w wykonaniu rezerw Śląska

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

Rezerwy Śląska Wrocław rundę jesienną eWinner 2. ligi zakończyłuy na ostatnim, 18. miejscu. Podopieczni trenera Krzysztofa Wołczka mają na swoim koncie 9 porażek, 6 remisów i tylko 4 zwycięstwa. Śląsk do miejsca gwarantującego utrzymanie traci zaledwie 4 punkty, zatem niedzielne starcie będzie niezwykle ważne w kontekście walki o utrzymanie.

Nieco inaczej wygląda sytuacja rezerw Zagłębia Lubin, które zajmują w stawce 14. miejsce, mając na swoim koncie 22 oczka. Fanów Miedziowych może jednak martwić fakt, że Zagłębie II doznało aż 11 porażek, co sprawia, że pod tym względem jest najgorsze w lidze.

W ostatnim ligowym pojedynku tych dwóch ekip doszło do prawdziwej strzelaniny. Najpierw Śląsk prowadził z Miedziowymi 2:0, by do 72. minuty remisować 3:3. Jednak decydujący cios należał do Wojskowych, których do zwycięstwa poprowadził Miłosz Kurowski.

Przedsmak niedzielnej rywalizacji mieliśmy 25 stycznia. Wtedy w meczu kontrolnym rezerwy Śląska bez problemu rozprawiły się z lubinianami 4:1 po bramkach Bałdygi, Zylli, Krocza oraz Lisowskiego

Jak kupić bilety na II-ligowe derby?

Sprzedaż biletów na mecze II ligi prowadzona będzie on-line na stronie bilety.slaskwroclaw.pl oraz stacjonarnie, w kasach stadionu przy ulicy Oporowskiej. Ceny biletów wynoszą 10 zł, z kolei dzieci do 13. roku życia mają wstęp bezpłatny (konieczne pobranie biletu “0 złotych”).

Uwaga! Wszyscy Karnetowicze mogą oglądać mecze II ligi za darmo! Darmową wejściówkę trzeba nabyć za pomocą strony internetowej www.bilety.slaskwroclaw.pl.

Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa i stosowanie się do zaleceń przedstawicieli klubu oraz służb porządkowych.

Niedzielne starcie (26 lutego) rozpocznie się na stadionie przy ulicy Oporowskiej 62 o godzinie 12.00.

Czytaj także: