fbpx

Wrocławskisport.pl

Wyniki, newsy, aktualności, relacje. Sport Wrocław, WrocławskiSport

Derbowe starcie w I lidze. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie podejmie Śląsk

Już dziś, 10 października, UKS GOKiS Kąty Wrocławskie podejmie we własnej hali wrocławski Śląsk. To z pewnością najbardziej elektryzujące spotkanie 4. serii I-ligowych gier.

Po trzech pierwszych kolejkach wyżej w tabeli I ligi grupy B znajduje się WKS Śląsk, który zgromadził na swoim koncie 6 oczek i piastuje drugą lokatę, tuż za Stalą Gorzów, która jednak rozegrała jednen pojedynek więcej. Gospodarz dzisiejszego starcia UKS GOKiS Kąty Wrocławskie jest czwarty, mając w swoim dorobku 5 punktów (także jeden mecz zaległy.

W ostatniej kolejce zawodnicy z Kątów Wrocławskich pokonali na wyjeździe 28:21 SPR Szczypiorniak Gorzyce Wielkie, a wrocławianie zwyciężyli w starciu z UKS Olimp Grodków 28:16, rozgrywając swoje spotkanie w hali Orbita.

Co ciekawe, dzisiejsze derby powiatu wrocławskiego będą transmitowane na platformie Youtube – kliknij TUTAJ (od 17.45). Początek sobotniego pojedynku o godzinie 18.00!

Ważna informacja przed dzisiejszym meczem:

1. Wchodzimy do hali od ul. Brzozowej wejściem oznaczonym napisem „Wejście dla kibiców”.

2. Z powodu wprowadzenia żółtej strefy w całym kraju, w trakcie meczu hala może być wypełniona tylko w 25 procentach, na chwilę obecną wszystkie wejściówki zostały rozdystrybuowane i nie będzie możliwości otrzymania karty wstępu przed samym meczem.

3. Przy wejściu do hali będzie się odbywał obowiązkowy pomiar temperatury oraz dezynfekcja rąk.

4. Na całym obiekcie, w tym na trybunach, obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Będzie to kategorycznie przestrzegane.

5. Temperatura powyżej 37, 3 stopni Celsjusza uniemożliwia wejście na halę.

6. We wszystkich kolejkach (np. do wejścia na halę, do toalet czy punktu gastronomicznego) oraz na trybunach obowiązuje nakaz zachowywania 1,5- metrowej odległości od pozostałych kibiców.

7. W hali będzie znajdować się punkt gastronomiczny. Podczas oczekiwania w kolejkach, obowiązkowe jest zachowanie 1,5-metrowej odległości od pozostałych osób oraz zakrywanie ust i nosa.

8. Nie wolno wnosić napojów w szklanych butelkach, jedynie w plastikowych (maksymalnie o pojemności 1 litra