fbpx

Czugunow z awansem do półfinału IMP

Gleb Chugunov, zawodnik Betardu Sparty Wrocław, zdobywając 12 punktów w ćwierćfinale w Tarnowie, wywalczył awans do półfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski!

Co ciekawe, bliski awansu był także inny żużlowiec Sparty – Bartłomiej Kowalski, jednak jego 10 oczek pozwoliło mu zająć ostatecznie 6. miejsce. Niestety, bardzo słabo zaprezentował się Michał Curzytek, który dowiózł do mety zaledwie 1 punkt.

Wyniki:
1. Mateusz Szczepaniak (Cellfast Wilki Krosno) – 13 (3,3,2,3,2)
2. Ernest Koza (Aforti Start Gniezno) – 12 (2,3,3,1,3)
3. Gleb Czugunow (Betard Sparta Wrocław) – 12 (2,2,3,3,2)
4. Mateusz Cierniak (Motor Lublin) – 11+3 (2,2,2,2,3)

5. Dawid Lampart (Texom Stal Rzeszów) – 11+d (3,1,3,1,3)
6. Bartłomiej Kowalski (Betard Sparta Wrocław) – 10 (3,3,2,2,w)
7. Wiktor Lampart (Motor Lublin) – 10 (3,2,1,2,2)
8. Artur Mroczka (Budmax-Stal Polonia Piła) – (1,3,0,3,2)
9. Daniel Jeleniewski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – (1,w,3,3,d)
10. Mateusz Świdnicki (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – (0,0,2,2,3)
11. Dawid Rempała (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – (0,2,1,1,1)
12. Piotr Pióro (Unia Tarnów) – (2,1,1,0,1)
13. Patryk Wojdyło (ROW Rybnik) – (1,0,1,1,0)
14. Michał Curzytek (Betard Sparta Wrocław) – (w,1,0,0,w)
15. Patryk Zieliński (Unia Tarnów) – (u/-,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. (70,91) D. Lampart, Pióro, Zieliński (u/-)
2. (70,05) Kowalski, Czugunow, Mroczka, Świdnicki
3. (71,02) W. Lampart, Cierniak, Jeleniewski, Rempała
4. (70,32) Szczepaniak, Koza, Wojdyło, Curzytek (w/u)
5. (69,64) Kowalski, W. Lampart, Pióro, Wojdyło
6. (70,04) Szczepaniak, Czugunow, Jeleniewski (w/u)
7. (70,66) Koza, Cierniak, D. Lampart, Świdnicki
8. (71,01) Mroczka, Rempała, Curzytek
9. (71,70) Czugunow, Cierniak, Pióro, Curzytek
10. (70,77) Koza, Kowalski, Rempała
11. (70,99) D. Lampart, Szczepaniak, W. Lampart, Mroczka
12. (71,76) Jeleniewski, Świdnicki, Wojdyło
13. (72,09) Szczepaniak, Świdnicki, Rempała, Pióro
14. (71,12) Mroczka, Cierniak, Wojdyło
15. (71,11) Jeleniewski, Kowalski, D. Lampart, Curzytek
16. (70,97) Czugunow, W. Lampart, Koza
17. (71,81) Koza, Mroczka, Pióro, Jeleniewski (d4)
18. (72,14) Świdnicki, W. Lampart, Curzytek (w/u)
19. (71,58) D. Lampart, Czugunow, Rempała, Wojdyło
20. (71,68) Cierniak, Szczepaniak, Kowalski (w/su)
Bieg dodatkowy o 4. miejsce. (70,13) Cierniak, D. Lampart (d2)