fbpx

Czas na drugie domowe zwycięstwo #VolleyWrocław

W 11. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet #VolleyWrocław podejmie w hali Orbita drużynę Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz.

Przed drużyną #VolleyWrocław dwie ostatnie potyczki w Lidze Siatkówki Kobiet. Podopieczne Wojciecha Kurczyńskiego najpierw zagrają dzisiaj z drużyną Banku Pałac Bydgoszcz, a następnie w niedzielę 22 grudnia z zespołem ENEA PTPS Piła. Oba mecze odbędą się we wrocławskiej hali Orbita.

Wrocławianki w trwającym sezonie LSK mają na swoim koncie jedynie pięć zdobytych punktów, na które złożyły się tylko dwa zwycięstwa i aż osiem porażek. Taki bilans daje drużynie #VolleyWrocław przedostatnią pozycję w tabeli. Młody zespół w każdym meczu pozostawia na parkiecie dużo zaangażowania, ale brakuje mu doświadczenia w najważniejszych momentach. W ostatniej kolejce siatkarki #VolleyWrocław rywalizowały w Łodzi z Grot Budowlanymi. Przegrały to spotkanie 0:3, ale pozostawiły po sobie dobre wrażenie.

Dzisiejszy przeciwnik #Volley’a to drużyna Bank Pałac Bydgoszcz. Ogólny bilans bydgoszczanek w jedenastu rozegranych kolejkach to siedem porażek i cztery zwycięstwa, w tym trzy w delegacji. Obecnie siódmy zespół tabeli LSK w ostatniej kolejce przegrał we własnej hali z DPD Legionovią Legionowo 1:3.

Przed zespołem #VolleyWrocław kolejne trudne zadanie, jednak wrocławianki mogą się dzisiaj pokusić o zwycięstwo, jeśli zagrają tak samo dobrze, jak z Budowlanymi. Początek rywalizacji o godzinie 20.30 w hali Orbita, a transmisję z meczu przeprowadzi telewizja Polsat Sport.