fbpx

Curzytek wypożyczony ze Sparty Wrocław

Michał Curzytek Sparta Wrocław

Michał Curzytek, młodzieżowiec Betard Sparty Wrocław w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował barwy Falubazu Zielona Góra.

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

Curzytek na zasadzie wypożyczenia

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

Michał w ciągu trzech sezonów w żółto-czerwonych barwach aż dwa razy kończył na podium PGE Ekstraligi. Warto zaznaczyć, że Curzytek zamienia Wrocław na Zieloną Górę na zasadzie wypożyczenia, gdzie będzie reprezentował klub nie tylko w rozgrywkach ligowych, ale także w zawodach młodzieżowych oraz indywidualnych.

– Chcę dać z siebie 100% i stać się mocnym punktem zielonogórskiej drużyny. Przez ostatnie lata ciężko było mi udowodnić swoją wartość. Ten ruch podziała na mnie z pewnością bardzo motywacyjnie. Liczę na wsparcie nie tylko ze strony kolegów z zespołu, ale również kibiców. Do sezonu podchodzę ze spokojem i nowymi celami.  W grę wchodziły jeszcze inne opcje i rozmawiałem z innymi ośrodkami. Jednak podjąłem taką decyzję, bo od samego początku rozmowy z klubem z Zielonej Góry przebiegały bardzo dobrze i niezwykle profesjonalnie – powiedział oficjalnej stronie Falubazu Zielona Góra Michał Curzytek.

fot. WTS Sparta Wrocław

Czytaj także: