Ciekawe losowanie Hurkacza. W Australii zmierzy się z Federerem?


Już 20 stycznia startuje wielkoszlemowy Australian Open, który potrwa do 2 lutego. Wrocławianin Hubert Hurkacz został rozstawiony z numerem 31 i na początek przyjdzie mu się zmierzyć z zawodnikiem z eliminacji.
Początkowa drabinka Australian Open wydaje się być nieco łaskawa dla Polaka. W pierwszej rundzie AO Hurkacz zmierzy się z zawodnikiem z eliminacji, a w kolejnej ze zwycięzcą meczu John Millman (Australia) – Ugo Humbert (Francja).
Co ciekawe, już w trzeciej rundzie wrocławianin, grający w turnieju z numerem 31. może spotkać się z turniejową trójką Szwajcarem Rogerem Federerem.
Third seed Roger Federer takes on Steve Johnson in the third quarter of the men's draw.#AO2020 | #AusOpen pic.twitter.com/PvdoKoTpog
— #AusOpen (@AustralianOpen) January 16, 2020

