fbpx

Bilety na Wisłę i Miedź tańsze o połowę

W meczu z Radomiakiem kibice Śląska po raz kolejny udowodnili, że potrafią być dwunastym zawodnikiem zespołu. Podopieczni trenera Jacka Magiery przez pełne 90 minut mogli liczyć na fantastyczny doping. Wrocławska drużyna potrzebuje takiego wsparcia również w meczach z Wisłą Płock i Miedzią Legnica, na które bilety przez pierwszych 48 godzin będą tańsze aż o 50 procent!

Sponsor Bukmacher SuperBet Polska

CZY POLUBIŁEŚ JUŻ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU? ZRÓB TO!

Mecz Śląska Wrocław z Wisłą Płock zostanie rozegrany w sobotę, 13 maja, o godz. 15:00 na Tarczyński Arenie. To kolejne bardzo ważne spotkanie dla podopiecznych trenera Jacka Magiery, w związku z czym piłkarze WKS-u liczą na nieocenione wsparcie ze strony kibiców. Kibiców, którzy bilety na mecz z Radomiakiem mogą teraz kupić taniej aż o 50 procent!

Kolejne domowe spotkanie Śląsk rozegra w niedzielę, 21 maja, o godz. 12:30. Rywalem WKS-u będzie Miedź Legnica. Na to spotkanie bilety również będą o połowę tańsze. Aby docenić również posiadaczy karnetów, na których koncie pojawi się bezpłatny voucher dla osoby towarzyszącej.

Sprzedaż biletów na mecze z Wisłą Płock i Miedzią startuje we wtorek, 2 maja, o godz. 19:47. Promocja potrwa przez 48 godzin.

Promocja nie obejmuje biletów do strefy VIP.

źródło: slaskwroclaw.pl

REKLAMA: Partnerem portalu jest salon kosmetyczny Keratin&Beauty Studio, ul. Więckowskiego 16/1b Wrocław.