fbpx

Bilet on-line na mecz Śląska kupisz nawet do 15. minuty spotkania

Znakomita wiadomość dla wszystkich fanów piłkarskiego Śląska Wrocław, którzy zechcą kupić bilet na mecz drogą elektroniczną. Teraz wejściówki przez internet będzie można nabyć nawet do 15 minut po rozpoczęciu spotkania, a nie jak dotychczas do 2 godzin przed.

Możliwość nabycia biletów on-line to zdecydowanie najwygodniejszy sposób kupna wejściówki na domowe spotkania Śląska Wrocław. System jest otwarty 24 godziny na dobę, więc zakupu można dokonać w dowolnym czasie i miejscu. Wymagany jest wyłącznie dostęp do internetu i smartphone bądź inne urządzenie, z którego będziemy mogli zalogować się do systemu.

Z jednego założonego konta na stronie internetowej bilety.slaskwroclaw.pl można kupić wejściówki nawet dla 10 osób. 

Wymagane dane:

  • imię i nazwisko
  • numer PESEL

Bilet można samodzielnie wydrukować lub zapisać na urządzeniu mobilnym i przyłożyć kodem kreskowym do czytnika już przy wejściu na stadion.

Władze klubu wprowadziły takie udogodnienie, widząc zdecydowany wzrost zainteresowania wśród kibiców kupnem biletów on-line. W tym sezonie, najpierw na meczu z Piastem, a następnie z Cracovią ustanowiony został rekord w procentowej sprzedaży internetowych wejściówek. Na spotkanie z podopiecznymi Michała Probierza niemal 30% wszystkich biletów zostało kupione drogą elektroniczną! 

Bilet on-line kupimy do 15. minuty spotkania

Wychodząc naprzeciw wzrastającemu zainteresowaniu od spotkania z Pogonią, klub wprowadził możliwość kupna biletów on-line, nie jak dotychczas do 2 godzin przed rozpoczęciem meczu, a do 15. minuty trwającego już spotkania. Od teraz nawet najwięksi spóźnialscy będą w stanie szybko nadrobić biletowe zaległości.

Najbliższy pojedynek Śląska Wrocław z Pogonią Szczecin, czyli spotkanie lidera z wiceliderem PKO Ekstraklasy zaplanowano na niedzielę, na godzinę 15.00.

Oczywiście, zachęcamy do kupna biletów wcześniej (najlepiej on-line), aby uniknąć kolejek do kas.

Autor: Patryk Załęczny