fbpx

Aquapark Wrocław partnerem #VolleyWrocław

13 grudnia, w piątek, na terenie strefy Siłowni i Fitness wrocławskiego aquaparku podpisano umowę partnerską pomiędzy Parkiem Wodnym a klubem #VolleyWrocław. Siatkarki i sztab szkoleniowy mogą korzystać z obiektu w ramach karnetu VIP.

– Chętnie wspieramy sportowców. Nasz obiekt jest wręcz idealny do realizowania najbardziej ambitnych planów treningowych, a później do regeneracji – mówi Paweł Rańda, wiceprezes Aquaparku.

Z obiektów Aquaparku korzystają na co dzień nie tylko mieszkańcy miasta, ale także profesjonalni sportowy, dla których siedzibą jest stolica Dolnego Śląska. Teraz do tego grona dołączą także siatkarki #VolleyWrocław.

– Cieszy nas współpraca z #VolleyWrocław. Drużyna siatkarek i sztab szkoleniowy od dziś mogą korzystać ze wszystkich stref aquaparku w ramach karnetu VIP. Mam nadzieję, że pobyt u nas wpłynie na ich jeszcze lepsze osiągnięcia sportowe – dodał Paweł Rańda w trakcie podpisywania umowy.

W Aquaparku znajduje się kilka stref: Strefa Rekreacji z basenami i zjeżdżalniami, Strefa Fitness i Siłownia ze sprzętem najwyższej jakości oraz z bogatą ofertą zajęć fitness, Strefa Saunarium wraz z największym w Polsce ogrodem saunowym, suchymi saunami fińskimi, łaźniami  parowymi, a także z chłodzącymi i relaksującymi  basenami o różnych temperaturach wody oraz Strefa Basenu Sportowy –  25 metrowa niecka o olimpijskich wymiarach, na której do dyspozycji gości jest 8 torów.

– Jesteśmy zadowoleni, że udało się parafować tę umowę. Aquapark to bardzo znane miejsce na mapie Wrocławia, o którego renomie nie muszę dzisiaj mówić. Przede wszystkim jest to miejsce pozwalające na odnowę biologiczną naszych siatkarek. Cieszę się, że dziś możemy rozpocząć tę współpracę i mam nadzieję, że przyczyni się ona do naszych kolejnych sukcesów – zapowiedział z kolei Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

fot. Volley Wrocław