fbpx

APN Talent Trzebnica partnerem Ślęzy Wrocław

Drugim po AS Milicz klubem, który w tym tygodniu w Centrum Piłkarskim Ślęza Wrocław – #Kłokoczyce podpisał umowę partnerską ze Ślęzą Wrocław jest APN Talent Trzebnica. Tym samym sieć klubów partnerskich 1KS-u powiększyła się o kolejną uznaną akademię z Dolnego Śląska.

Akademia z Trzebnicy szkoli zawodniczki i zawodników z roczników 2007-2015, stawiając przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego adepta szkółki. W APN Talent rozwój sportowy idzie w parze z rozwojem charakteru, a szacunek dla przeciwnika i postawa fair play to główne wartości, które musi wyznawać każdy zawodnik tego klubu.

Za oficjalną stroną APN Talent: „Prawdziwe zadowolenie z futbolu najlepiej odczuwa się wspólnie, dlatego też bardzo duży nacisk kładziemy na integrację, dbanie o dobrego ducha drużyny oraz wspieranie się  w zespole.” Nowy klub partnerski 1KS-u trenuje naturalnie w Trzebnicy, ale zajęcia są prowadzone również w Pawłowie Trzebnickim i Wiszni Małej, co daje możliwość brania udziału w zajęciach szerszemu gronu zawodniczek i zawodników.

Zgodnie z zapisami umowy partnerskiej, zawodnicy APN Talent Trzebnica mogą współuczestniczyć we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Ślęzę Wrocław, również w zakresie obozów i turniejów. Partner Ślęzy może wykorzystywać infrastrukturę Centrum Piłkarskiego Ślęza Wrocław – #Kłokoczyce do organizacji sparingów oraz innych rozgrywek.

Podopieczni Talentu będą mieli możliwość kontynuowania treningów w żółto-czerwonych barwach. Dodatkowym aspektem porozumienia jest wymiana kadry trenerskiej pomiędzy obiema stronami i realizacja wspólnej filozofii szkoleniowej, zwłaszcza za sprawą warsztatów i seminariów dla trenerów. Tradycyjnie już zatem, umowa partnerska ma z założenia przynosić liczne korzyści obu stronom.

– Bardzo cieszę się, że podpisaliśmy umowę z kolejnym klubem partnerskim z regionu. Zasięg sieci klubów partnerskich skupionych dzięki naszym porozumieniom jest coraz większy, co tylko zwiększa szansę na to, że uda się nam wspólnymi siłami wychować jak najwięcej utalentowanych zawodników i zapewnić im jak najlepsze warunki do rozwoju. Kadra trenerska APN Talent Trzebnica składa się z doświadczonych szkoleniowców, którzy na pewno wniosą wiele ciekawych spostrzeżeń do naszej codziennej pracy. Razem zawsze można osiągnąć więcej i dlatego mam nadzieję, że nasza współpraca będzie długa i wszyscy będziemy zadowoleni z jej efektów – skomentowała podpisanie umowy prezes zarządu Ślęzy Wrocław Katarzyna Ziobro.