fbpx

Anna Łozowska kończy przygodę z #VolleyWrocław

Anna Łozowska w sezonie 2020/2021 nie będzie reprezentować barw klubu ze stolicy Dolnego Śląska.

Do #VolleyWrocław Anna Łozowska trafiła pod koniec stycznia. W związku z problemami Magdaleny Soter – klub zdecydował się na zakontraktowanie doświadczonej środkowej. Wybór padł na Łozowską, która początek sezonu spędziła w Grupie Azoty Chemiku Police. Co ciekawe – siatkarka w #VolleyWrocław spędziła dwa poprzednie sezony, zatem był to dla niej powrót do wrocławskiego klubu.

Niestety i dla środkowej, i dla klubu – już podczas pierwszego pełnego tygodnia treningów – kontuzji uległa ręka środkowej. Łozowska została wyłączona z treningów i gry na ponad miesiąc. Mimo powrotu do sprawności i treningów – nie miała już szansy na zaprezentowanie się w oficjalnym meczu. Z powodu epidemii koronawirusa – sezon został przedwcześnie zakończony.

Dziękujemy dzisiaj Ani za chęć powrotu do naszego klubu i wsparcie nas w treningach. Nie trwało to niestety zbyt długo, ale m.in. kontuzje wpisane są w siatkówkę. Mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie spotkamy się ponownie po drugiej stronie siatki, a Ani życzę jak najwięcej zdrowia – powiedział Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A..

Bardzo się cieszę, że chociaż przez chwilę tego sezonu mogłam być częścią zielonej rodziny #VolleyWrocław. Bardzo dziękuję kibicom, dziewczynom, sztabowi oraz zarządowi, którzy wspierali mnie w czasie kontuzji. Dbajmy o siebie i do zobaczenia! – dodała Anna Łozowska, środkowa #VolleyWrocław.