fbpx

Ana Pocek nie jest już zawodniczką Ślęzy Wrocław

26-letnia środkowa z Czarnogóry Ana Pocek odeszła ze Ślęzy Wrocław. Kontrakt z zawodniczką został rozwiązany z przyczyn sportowych.

Ana Pocek dołączyła do Ślęzy w lipcu tego roku, a wrocławski klub był piętnastym przystankiem w karierze 26-latki. Wystąpiła we wszystkich dotychczasowych spotkaniach 1KS-u w Energa Basket Lidze Kobiet, w każdym z 11 meczów wychodząc w pierwszej piątce.

Na parkiecie spędzała średnio blisko 25 minut na mecz, w tym czasie legitymowała się następującymi średnimi: 12,5 punktu, 7,5 zbiórki, 1,4 asysty i 3 straty, trafiając 47,5 proc. rzutów z gry. Jej najlepsze występy indywidualne to mecze z CCC Polkowice (22 punkty, 7 zbiórek, 3 asysty) oraz z PolskąStrefąInwestycji Eneą Gorzów Wlkp. (12 punktów, 14 zbiórek, 3 asysty).

Ślęza Wrocław dziękuje Anie za grę dla klubu na przestrzeni ostatnich pięciu miesięcy, jednocześnie życząc powodzenia w dalszej karierze.

O nazwiskach zawodniczek, które zastąpią Britney Jones oraz Anę Pocek klub poinformuje przed świętami Bożego Narodzenia.