fbpx

Akcja „Dzieci na stadionie” na meczu z Wisłą Płock

Piłkarski Śląsk wraca z projektem „Dzieci na stadionie”. Klub zaprasza najmłodszych kibiców na mecz Śląsk Wrocław – Wisła Płock, który odbędzie się w poniedziałek, 4 listopada, o godz. 18 na Stadionie Wrocław. Każde wsparcie jest niezbędne, by zdobywać punkty.

Przed WKS-em kolejny domowy mecz na Stadionie Wrocław. Zespół bardzo potrzebuje Waszego wsparcia, bo wszyscy walczymy za Śląsk! Dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji “Dzieci na stadionie”, która dotyczy dzieci i młodzież do lat 18. Projekt skierowany jest szkół, klubów, placówek opiekuńczych i edukacyjnych, akademii, gmin i miast partnerskich, itp.

Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku, 29 października, do godz. 15.30.

Na uczestników akcji “Dzieci na Stadionie” czekać będzie wiele atrakcji. Między innymi trybunę D odwiedzą zawodnicy Śląska, a na miejscu swoje strefy zabaw i ćwiczeń zorganizuje Akademia Piłkarska Śląska. Pradziwą gratką dla najmłodszych będą dmuchańce i zabawy od partnera – Areny Gigantów. Sektor Rodzinny jest miejscem, w którym całe rodziny w sympatycznej atmosferze oglądają mecze Trójkolorowych i kibicują swojej drużynie. Serdecznie zapraszamy do wspólnego dopingu! 

Najprostszym sposobem zgłoszenia się do projetku jest wysłanie listy poprzez formlularz zgłoszeniowy!  

Co klub zapewnia? 

  • bezpłatne bilety na Sektorze D- darmowy parking dla autobusów od strony ul. Lotniczej- świetną atmosferę na trybunach i zabawę z rówieśnikami
  • atrakcje od Areny Gigantów i nie tylko! 

Co należy zrobić?

  • Zgłoszenia drogą elektroniczną: za pomocą formularza poprzez stronę internetową www.bilety.slaskwroclaw.pl. Zakładka zgłoszeniowa zlokalizowana jest w dolnej części strony.- można również wysłać wysłać zgłoszenie mailowo na adres: wks@slaskwroclaw.pl 
  • Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku, 29 października, do godz. 15:30 

Jakie są warunki uczestnictwa? 

  • lista musi zawierać imię, nazwisko, nr PESEL oraz nazwę szkoły- akcja dotyczy grup zorganizowanych min. 10-osobowych- bez limitu zgłoszeń- min. 10 dzieci (do 18. roku życia) – 2 opiekunów za darmo- zgłoszenia przyjmujemy od szkół, placówek edukacyjnych i opiekuńczych, gmin i miast partnerskich, klubów partnerskich, akademii, klubów sportowych itp.

Więcej szczegółów można znaleźć na plakacie.