fbpx

Akcja “Dzieci na stadionie” na meczu z Koroną

Kolejna edycja projektu „Dzieci na stadionie”! Wrocławski klub zaprasza najmłodszych kibiców na mecz Śląsk Wrocław – Korona Kielce, który odbędzie się w środę, 4 marca, o godz. 18.00

Przed WKS-em kolejny domowy mecz na Stadionie Wrocław. Zespół bardzo potrzebuje Waszego wsparcia, bo wszyscy razem chcemy zapewnić sobie miejsce w grupie mistrzowskiej! Dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji “Dzieci na stadionie”, która dotyczy dzieci i młodzież do lat 14. Projekt skierowany jest do szkół, klubów, placówek opiekuńczych i edukacyjnych, akademii, gmin i miast partnerskich, itp. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 28 lutego, do godz. 15:30.

Na uczestników akcji “Dzieci na Stadionie” czekać będzie wiele atrakcji. Między innymi trybunę D odwiedzą zawodnicy Śląska, a na miejscu swoje strefy zabaw i ćwiczeń zorganizuje Akademia Piłkarska Śląska. Prawdziwą gratką dla najmłodszych będą dmuchańce i zabawy od partnera – Areny Gigantów. Sektor Rodzinny jest miejscem, w którym całe rodziny w sympatycznej atmosferze oglądają mecze Trójkolorowych i kibicują swojej drużynie. Serdecznie zapraszamy do wspólnego dopingu! 

Najprostszym sposobem zgłoszenia się do projektu jest wysłanie listy poprzez nasz formularz zgłoszeniowy

Co klub zapewnia?

– bezpłatne bilety na Sektorze D

– darmowy parking dla autobusów od strony ul. Lotniczej- świetną atmosferę na trybunach i zabawę z rówieśnikami

– atrakcje od Areny Gigantów i nie tylko!

Jak się zgłosić?

– Zgłoszenia drogą elektroniczną: za pomocą formularza poprzez stronę internetową www.bilety.slaskwroclaw.pl. Zakładka zgłoszeniowa zlokalizowana jest w dolnej części strony.

– można również wysłać zgłoszenie mailowo na adres: wks@slaskwroclaw.pl 

– Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 28 lutego, do godz. 15:30.

Warunki uczestnictwa

– lista musi zawierać imię, nazwisko, nr PESEL oraz nazwę szkoły

– akcja dotyczy grup zorganizowanych min. 10-osobowych

– bez limitu zgłoszeń- min. 10 dzieci (do 14. roku życia) – 2 opiekunów za darmo

– zgłoszenia przyjmujemy od szkół, placówek edukacyjnych i opiekuńczych, gmin i miast partnerskich, klubów partnerskich, akademii, klubów sportowych itp.