fbpx

31 października kończą internetowe zapisy na Wrocławski Bieg Niepodległości

Tylko do końca października wszyscy chętni, którzy chcieliby zapisać się do udziału we Wrocławskim Biegu Niepodległości za pomocą internetowego formularza mogą to uczynić. Ta opcja zgłoszeń zostanie wyłączona 1 listopada. Wrocławski Bieg Niepodległości to nowa propozycja wśród wrocławskich imprez biegowych.

Biegacze wyruszą z Rynku o godzinie 17.00, po czym przemierzą dziesięciokilometrową trasę w centrum miasta, by wrócić na linię mety, położoną nieopodal startu.

Przy trasie, średnio co 2 kilometry, znajdą się punkty z atrakcjami dodatkowymi, przygotowanymi przez partnerów biegu: inscenizacjami historycznymi, spotkaniami edukacyjnymi, chórem wykonującym patriotyczne pieśni oraz wystawą fotografii z przeszłości. Dzięki temu, nie tylko sami zawodnicy, ale i rzesze mieszkańców miasta będą mogły włączyć się w aktywne uhonorowanie 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Każdy z biegaczy otrzyma na mecie pamiątkowy medal w kształcie zarysu konturów Wrocławia, z emaliowaną flaga narodową, godłem oraz wizerunkiem Starego Ratusza na rewersie. Uczestnicy odbiorą w biurze zawodów także śpiewniki patriotyczne oraz koszulki techniczne z długim rękawem, ułatwiające komfortowe bieganie niezależnie od warunków atmosferycznych.

Do 31. października zapisy są dostępne pod adresem www.wroclawmaraton.pl, w zakładce Wrocławski Bieg Niepodległości. Po tym terminie, zgłoszenia będą możliwe jedynie w biurze zawodów – w dniach 09.11.2019-11.11.2019 r.