fbpx

3. miejsce MKS MOS Wrocław na turnieju „Trójek”

Za nami emocje związane z turniejem Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving, który wyłonił najlepsze drużyny Dolnego Śląska zarówno w “czwórkach” jak i w “trójkach”. Wśród czołowych drużyn nie zabrakło przedstawiciela z Wrocławia!

Po pierwszych rozgrywkach “trójek” do fazy finałowej przeszły dwa zespoły ze stolicy Dolnego Śląska – UKS Koral Wrocław, a także MOS Wrocław. Poza naszymi przedstawicielami o końcowy prym walczyli także: UKS Wieża Radków, SMS Olimp TechniSat Oborniki Śląskie, Janowic Wielkich, MKS Rokita Brzeg Dolny.

Drużyna MKS MOS Wrocław, która przed rokiem na turnieju Kinder Sport wywalczyła srebrny medal, w tym roku swoje zmagania zakończyła na trzecim miejscu. – Poza medalami i nagrodami, zebraliśmy także cenne doświadczenie, które miejmy nadzieję zaprocentuje w przyszłości. Brawa dla całej drużyny – mówią przedstawiciele wrocławskiego zespołu.

Nieco gorzej poszło siatkarkom Koral Wrocław, które swoją rywalizację zakończyły na piątej pozycji.

Klasyfikacja końcowa “3” dziewcząt w Brzegu Dolnym

1. UKS Wieża Radków – awans do Wielkiego Finału
2. Janowice Wielkie – awans do Wielkiego Finału

3. MOS Wrocław
4. MKS Rokita Brzeg Dolny
5. Koral Wrocław
6. SMS Olimp TechniSat Oborniki Śląskie.

Zawody zorganizowano w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Andrzeja Grubby w Brzegu Dolnym.

Dzień wcześniej drużyna MOS Wrocław mierzyła się także w turnieju rozgrywanym w Miliczu, w tzw. “czwórkach”, pokonując w grupie UKPS Lubin oraz AZS AWF Wroclaw. Niestety, porażki z Olimpią Jawor i Miękinią nie pozwoliły wrocławiankom na awans z grupy.