fbpx

19 października – podsumowanie dnia

Jak co wieczór, publikujemy sportowe podsumowanie dnia w pigułce. Zobaczcie, co działo się  w świecie wrocławskiego sportu 19 października.

• Panthers Wrocław znaleźli się wśród 10 finalistów plebiscytu Podyum „Organizacja Sportowa roku 2019″.
  • Koszykarze Śląska Wrocław po zaciętym pojedynku przegrali z Asseco Arką Gdynia 83:85, tracąc punkty na 0.6 sekundy przed zakończeniem starcia.
  • Zawodniczki AZS Wrocław w swoim 9. meczu tegorocznego sezonu Ekstraligi kobiet przegrały na własnym boisku 0:4 z Górnikiem Łęczna. Z kolei druga drużyna AZS-u pokonała na wyjeździe Unię Opole 1:0.
  • Juniorzy Śląska Wrocław grający w Centralnej Lidze Juniorów pokonali na wyjeździe Pogoń Szczecin 3:1.
  • Szczypiornistki KPR Kobierzyce przegrały 25:28 ze Startem Elbląg.
  • Dwóch zawodników Śląska Wrocław Karol Borys i Bartosz Kosiba wystąpili w spotkaniu towarzyskim reprezentacji Polski U-14. Biało-Czerwoni pokonali 5:0 Ukrainę, a Karol wpisał się nawet na listę strzelców.
  • Za WKK pierwsza Basketmania. Młodzieży towarzyszli dziś Michał Kroczak, Michał Sitnik, Patryk Pułkotycki, Fryderyk Matusiak i Tomasz Madejski.
  • Grający w IV lidze Piast Żerniki (Wrocław) przegrał na własnyn terenie 2:3 z Sokołem Marcinkowice.
  • Szczypiorniści WKS Śląsk Forza Wrocław pokonali na wyjeździe UKS Olimp Grodków 29:22, prowadząc do przerwy 15:10.
  • Siatkarze KFC Gwardii Wrocław po zaciętym spotkaniu przegrali 1:3 z Politechniką Lublin. Ostatni set trzymał w niepewności do samego końca, jednak ostatecznie to gospodarze pokonali wrocławian 32:30.