fbpx

16 września ruszy sprzedaż karnetów na mecze Ślęzy Wrocław

W poniedziałek, 16 września, rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze Ślęzy Wrocław w sezonie 2019/20. Wejściówki upoważnią kibiców do wejścia na wszystkie mecze sezonu zasadniczego i play-off.

Koszykarki Ślęzy Wrocław w zbliżającym się sezonie Energa Basket Ligi Kobiet 2019/20 nadal będą rozgrywać swoje spotkania we wrocławskiej hali Akademii Wychowania Fizycznego na terenie kompleksu Stadionu Olimpijskiego przy al. Paderewskiego 35.

16 września kibice Ślęzy, którzy już wielokrotnie potwierdzili, że potrafią stworzyć znakomitą atmosferę na trybunach, będą mogli nabyć karnety na pojedynki swojego zespołu, które zagwarantują im miejsce siedzące na każdym spotkaniu, choć nie zapewniają, że za każdym razem będzie to to samo miejsce.

Oszczędność pieniędzy, zmiana w dystrybucji

Karnet to znacząca oszczędność w stosunku do kupowania biletów na każde spotkanie osobno. Abonament normalny na wszystkie spotkania w tym sezonie kosztuje 150 złotych, co w przeliczeniu na jedno spotkanie sezonu zasadniczego wynosi niewiele ponad 13,5 złotego za mecz.

Karnety nadal będą wydawane „na okaziciela”, co oznacza, że wystarczy jedynie zakupić karnet, bez dodatkowych formalności. Abonamenty na spotkania Ślęzy Wrocław będzie można nabywać od poniedziałku do piątku. 

Nowością jest możliwość zakupu karnetu przez oficjalny sklep internetowy Ślęzy Wrocław z opcją dostarczenia go kurierem, do paczkomatu (za dodatkowymi opłatami) lub odbioru osobistego. Wejściówki będzie można także zakupić bezpośrednio przed spotkaniami, w tym podczas turnieju Wrocławska Iglica 2019.

Ceny karnetów na mecze Ślęzy w Basket Lidze Kobiet w sezonie 2019/2020

  • normalny: 150 zł
  • ulgowy: 75 zł

Ceny biletów na mecze Ślęzy w Basket Lidze Kobiet w sezonie 2019/2020

  • normalny: 18 zł
  • ulgowy: 10 zł

Harmonogram sprzedaży karnetów na mecze Ślęzy: 

  • poniedziałek – piątek godz. 9-16

fot. slezawroclaw.pl

Autor: Patryk Załęczny