Ślęza gromi na inaugurację III ligi

Za nami pierwsze spotkanie piłkarskiej Ślęzy w nowym sezonie III ligi. Wrocławianie już w pierwszym meczu zaprezentowali znakomity wachlarz umiejętności, pokonując rezerwy Miedzi Legnica aż 4:1!

Wrocławianie na prowadzenie wyszli już w 11. minucie, kiedy to piłkę do siatki posłał Samiec, wykorzystując znakomite dośrodkowanie Pisarczuka. Kolejne minuty długo nie przynosiły goli, a na trafienie numer dwa w wykonaniu Ślęzy musieliśmy czekać aż do 75. minuty! Wówczas stan gry podwyższy Guilherme.

Niespełna 4. minuty później było już 3:0! A wszystko za sprawą wykorzystanego karnego przez Pisarczuka, który w 81. minucie raz jeszcze posłał futbolówkę do siatki. Legniczanie trafili tylko raz – na osłodę. Honorowego gola dla rezerw Miedzi w 82. minucie zdobył Bruno, ustalając tym samym wynik pojedynku.

Wrocławianie bardzo dobrze weszli w sezon, aplikując przeciwnikom aż 4 gole!

Miedź II Legnica – Ślęza Wrocław 1:4

Bramki: Bruno 82 – Samiec 11, Guilherme 75, Pisarczuk 79, 81

Miedź II: 33. Szpaderski – 2. Świątko, 4. Maciejewski, 5. Niewiadomski, 6. Lewandowski, 10. Poręba, 13. Rogoziński, 15. Bruno, 18. Koziara, 21. Adamski, 22. Panka

Ślęza: 12. Zabielski – 4. Gil, 5. Stempin, 6. Pisarczuk, 8. Szydziak, 10. Guilherme, 15. Bialik, 16. Dyr, 21. Samiec, 22. Muszyński, 23. Tomaszewski