Calypso Fitness Renoma i #VolleyWrocław rozpoczynają współpracę

#VolleyWrocław rozpoczął przygotowania do sezonu 2020/2021. W najbliższych miesiącach swoją formę siłową szlifować będzie w Calypso Fitness Renoma – jednym z najlepszych klubów fitness na mapie Wrocławia.

Nowy sezon TAURON Ligi na horyzoncie. Nic więc dziwnego, że kluby powróciły do przygotowań i rozpoczęły swoje cykle treningowe, by być gotowe na start ligi, który w tym roku zaplanowano na połowę września. Nie inaczej jest w ekipie #VolleyWrocław, która swoje przygotowania rozpoczęła na początku lipca.

Od tego czasu swoją formę siłową wrocławianki szlifują w Calypso Fitness Renoma. To miejsce to połączenie nowoczesnej siłowni i klubu fitness. Znajduje się na terenie centrum handlowego Renoma w samym sercu Wrocławia. Swoje treningi można odbyć m.in. w strefie cardio, funkcjonalnej lub wolnych ciężarów. Pod opieką Kacpra Chłonda, trenera przygotowania motorycznego, wrocławskie siatkarki właśnie tu będą przygotowywać się do trudów zbliżającego się sezonu.

Chciałbym przede wszystkim podziękować kadrze zarządzającej Calypso Renoma, bo przyjęli nas tutaj z otwartymi rękoma. Naszym siatkarkom nie brakuje tu niczego, sprzęt jest z najwyższej półki, a Kacper może tu bez problemu wykonać każdy zaplanowany przez siebie trening – powiedział Krystian Janisz, dyrektor organizacyjny Volleyball Wrocław S.A.
Rozpoczęcie współpracy z #VolleyWrocław to ciekawy projekt dodający atrakcyjności naszemu fitness klubowi. Dla klientów to okazja potrenować na wspólnym obiekcie ze sportowcami z najwyższej półki, a potem móc ich oglądać w akcji, w hali Orbita czy w TV. Rozmowy z klubem przebiegały profesjonalnie i swobodnie, co jeszcze bardziej upewniło nas o słuszności tej decyzji. Żeńska siatkówka we Wrocławiu ma bogatą historię i to bardzo nobilitujące, że siatkarki #VolleyWrocław będą w tym sezonie trenować właśnie w naszym klubie. Każdy ich sukces będzie poniekąd trochę naszym sukcesem. To się nazywa wspólny cel  – dodał Michał Zaputowicz, menadżer klubu Calypso Fitness Renoma

W ramach współpracy reklama Calypso Fitness pojawi się m.in. w hali meczowej wrocławskich siatkarek – w Orbicie, podczas domowych meczów #VolleyWrocław. Logo Calypso pojawiło się już na spodenkach siatkarek, co można było zauważyć podczas meczów PreZero Grand Prix w ostatni weekend.